آیفون 6 اس از هواپیما بیرون افتاد و جان سالم به در برد
گوشی آیفون 6 اس که از ارتفاع دوهزارمتری از پنجره ی هواپیما بیرون افتاده بود، به طرز حیرت انگیزی جان سالم به در برد و دوربینش تمام مسیر را فیلم برداری کرد.

این ماجرا زمانی پیش آمد که گالیوتو مشغول ضبط مستندی برفراز ساحلی در کابو فریو واقع در ریودوژانیرو بود. درحالی که گوشی آیفونرا تنها با یک دست بیرون از پنجره ی هواپیما نگه داشته بود تا از مناظر اطراف عکس بگیرد، باد شدیدی وزید و گوشی از دستش رها شد.

این مستندساز گمان می کرد آیفونش را برای همیشه از دست داده است؛ اما وقتی اپلیکیشن Find My را اجرا کرد، متوجه شد گوشی هنوز روشن است و جایی وسط ساحل افتاده است. سپس، به محلی رفت که اپلیکیشن نشان می داد و آیفونش را تقریبا صحیح و سالم پیدا کرد.

باور داشتم که پیدایش خواهم کرد. با خودم گفتم: <<اگر درون آب نیفتاده باشد، پیدایش خواهیم کرد>>. اگر فقط از ارتفاع چندمتری پرتاب شده بود، شاید به سر کسی برخورد کند؛ ولی با آن ارتفاعی که داشتم پرواز می کردم (حدود دوهزار متر)، مطمئنا حادثه ی تراژیکی پیش می آمد. بااین تراژدی ای در کار نبود و اتفاقا خیلی هم احساسی بود.

با وجود سقوط از ارتفاع دوهزار متری، آیفون 6 اس گالیوتو فقط کمی خراشیده شده بود. محافظ دستگاه هم فقط کیس سیلیی معمولی و محافظ صفحه نمایش بود. به گفته ی مستندساز مذکور، این اتفاقی است که اگر برای کسی تعریف کنید، باور نخواهد کرد.

جالب است بدانید این اولین باری نیست که گوشی آیفون از هواپیما بیرون می افتاد و از سقوط جان سالم به در می برد. سال پیش هک گزارش شده بودعکاسی که بر فراز جنوب ایسلند در حال پرواز بود، گوشی آیفونش از دستش افتاد که اتفاقا آن هم 6 اس بود. او موفق شد سیزده بعد از این حادثه به گوشی اش برسد.

منبع:https://www.zoomit.ir/mobile/365959-iphone-6s-falls-out-plane-survives/

شارژر وایرلس زنز لیبرتی؛ محصولی که اپل در آرزوی معرفی کردنش بود

اپل به پنهان کاری در مورد قابلیت نایت مود آیفون ۱۱ متهم شد

هجوم همه‌جانبه جی پلاس به بازار ایران؛ از لوازم خانگی تا موبایل

اپل و مایکروسافت بر صدر شاخص ۵۰۰ شرکت برتر آمریکا

راهنمای خرید گوشی موبایل به انتخاب دیجیاتو

همه آنچه از نمایشگاه CES 2020 انتظار داریم؛ از انسان دیجیتال تا گوشی مفهومی

عرضه برنامه ردیابی گوشی با استفاده از واتس‌اپ

گوشی ,ی ,بیرون ,هواپیما ,آیفون ,جان ,جان سالم ,6 اس ,آیفون 6 ,پنجره ی ,ی هواپیما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی Karin's info خبر جدید Robert's blog کافی نت فاطیما yalda hamidzand مطالب اینترنتی همه چيز درباره سيم کارت مطالب اینترنتی
دزدگ